Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TEŞEKKÜRLER KAHRAMAN ŞEHRİM

Bu haberin fotoğrafı yok

Alnımızın akıyla bir seçimi daha geride bıraktık. AK Parti olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana giderek büyüyen teşkilatlarımızla Türkiye’nin 81 ilinde sürdürdüğümüz seçim çalışmalarımız neticesinde bir zaferi daha ilan etmiş bulunmaktayız.

3 Kasım 2002’den bugüne olduğu gibi bu seçimde de milletimizin iradesi AK Parti’yi birinci parti yaparak tecelli etmiştir.

Yine altını çizerek belirtmek gerekir ki, Kahramanmaraş tüm bu seçimlerde rekor oylarla bu davaya destek vermiştir.

Bu sebeple başta aziz hemşehrilerim olmak üzere, gece gündüz demeden çalışan AK davamızın AK neferlerine, Ev ev, kapı kapı dolaşarak her gönle giren Kadın Kollarımıza, “Zaman bendedir ve mekân bana emanettir.” şuuruyla, tevazu ve samimiyetle çalışan gençlik kollarımıza, milletimizin kalbinde ve gönlünde kurulmuş olan Cumhur İttifakı’nın kıymetli dava erlerine teşekkür ederim.

Bu vesileyle, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilen Sayın Hayrettin Güngör’e ve tüm ilçe belediye başkanlarımıza hayırlı olsun diyor, Rabbimden kendilerine muvaffakiyetler diliyorum.

Şimdi; kurduğumuz gönül köprülerini sağlamlaştırma, yeni eserler ve projeler gerçekleştirme zamanıdır. Vakit Kahramanmaraş vaktidir.

Durmak yok, yola devam…

Habibe ÖÇAL

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili