Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
reklam
reklam

Başkan Kocaispir: “Yüreğir’e yükseklik standardı getiriyoruz”

BAŞKAN FATİH MEHMET KOCAİSPİR, İHLAS HABER AJANSI (İHA) ADANA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ’NÜ ZİYARET ETTİ. BÖLGE MÜDÜRÜ ADNAN KULAK’A SÜREÇ İÇİNDE YAPACAKLARI ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ

BAŞKAN FATİH MEHMET KOCAİSPİR,

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Yüreğir ilçesinde yapılara yükseklik standardı getireceklerini açıkladı.

Başkan Fatih Mehmet Kocaispir, İhlas Haber Ajansı (İHA) Adana Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Bölge Müdürü Adnan Kulak’a süreç içinde yapacakları çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Kocaispir, ilçenin siluetinin ve çehresinin bozulmaması için kent estiğine önem verdiklerini söyledi. Bu düşünceden hareketle ilçede binalara yükseklik standardı getireceklerini, bina renkleri, mimari projelerde kent estetiğine dikkat edeceklerini vurgulayan Kocaispir, “İlçemizin kalitesini ve dolayısı ile cazibesini arttırmak için çalışıyoruz” dedi.

Başkan Kocaispir, göreve geldikleri günden beri sosyal belediyecilik adına yaptıkları çalışmaları aynı tempo ile artarak sürdürmeye kararlı olduklarını da sözlerine ekledi.