Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
reklam
reklam

Belediye personeline yeni normalleşme semineri

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÇALIŞANLARI ADANA TABİP ODASI BAŞKANI DR. SELAHATTİN MENTEŞ TARAFINDAN YENİ NORMALLEŞME SÜRECİNDE PANDEMİ KONUSUNDA BİLGİLENDİRİLDİ.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÇALIŞANLARI ADANA

Adana Büyükşehir Belediyesinde çalışan işçilere yeni normalleşme sürecinde pandemi semineri verildi.

Türkiye’de ilk korona virüs bilgilendirmesini gerçekleştiren belediye olan Adana Büyükşehir Belediyesi bu kez de yeni normalleşme sürecinde çalışanlarını bilgilendiriyor. Makine İkmal Daire Başkanlığı Makine Onarım Şube Müdürlüğü personeline yeni normalleşmede pandemi anlatıldı.

Adana Tabip Odası Başkanı Dr. Selahattin Menteş tarafından belediye çalışanlarına, dünyada ve ülkemizde korona virüs ile ilgili son bir yılda yaşananlar anlatıldı. Dr. Menteş, korona virüste alınması gereken tedbirleri bir kez daha tekrarlarken, yeni normalle sürecinde yapılması gerekenlerin de altını çizdi. Dr. Menteş aşılanma konusunda da çalışanlara bilgi aktardı.

Dr. Selahattin Menteş, yer yer uygulanan sınırlı normalleşmeye rağmen, maske, mesafe ve hijyen kurallarından taviz verilmemesi gerektiğini söyleyerek, henüz tehlikenin geçmediğini ve mücadelenin ilk günkü titizlikle sürdürülmesinin şart olduğunu aktardı.