Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
reklam
reklam

Fenomen galerici Onur Yıldız hayaline 2023’te kavuşacak

TÜRKİYE’NİN OTOMOBİLİ GİRİŞİM GRUBU’NUN (TOGG) ÇALIŞMALARINI YÜRÜTTÜĞÜ İLK YERLİ ELEKTRİKLİ OTOMOBİL, SEKTÖRDE HEYECAN OLUŞTURDU. HEYECANLA YERLİ OTOMOBİLİN YOLLARA ÇIKIŞINI BEKLEYEN FENOMEN GALERİCİ ONUR YILDIZ, “EN BÜYÜK HAYALİM BİR TÜRK OTOMOBİLİNİ TASARLAMAKTI. BU HAYALİMİ 2023’TE GERÇEKLEŞTİRECEĞİM” DEDİ.

TÜRKİYE’NİN OTOMOBİLİ GİRİŞİM GRUBU’NUN

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu’nun (TOGG) çalışmalarını yürüttüğü ilk yerli elektrikli otomobil, sektörde heyecan oluşturdu. Heyecanla yerli otomobilin yollara çıkışını bekleyen fenomen galerici Onur Yıldız, “En büyük hayalim bir Türk otomobilini tasarlamaktı. Bu hayalimi 2023’te gerçekleştireceğim” dedi.

Küçük yaşlardan bu yana arabalarla ilgilenen ve uzun süredir Ankara’daki galerisinde modifiye ettiği araçları satışa sunan Onur Yıldız, 2023 yılında yollarda olması planlanan Türkiye’nin ilk yerli otomobili TOGG’u heyecanla bekliyor. Sosyal medyada 300 bini aşkın takipçisi bulunan fenomen galerici, modifiye ettiği araçlar arasına Türkiye’nin ilk yerli elektrikli otomobilini de eklemek istiyor.

Hayali 2023’te gerçek olacak

Onur Yıldız, yaptığı modifiye çalışmalarıyla fabrika çıkışı araçları baştan yaratıyor. Tasarımlarının büyük beğeni topladığını söyleyen Yıldız, “Yıllardır yabancı markaların araçlarını modifiye ediyorum. Tasarımlarım da çok beğeniliyor. En büyük hayalim bir Türk otomobilini tasarlamaktı. Bu hayalimi 2023’te, TOGG’la gerçekleştireceğim” diyor.