Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
reklam
reklam

Vali Erdinç Yılmaz: “Taziyelerimizi telefonla iletelim”

KORONA VİRÜS HARİTASINDA KIRMIZI RENKLE ‘ÇOK YÜKSEK RİSKLİ’ İLLER ARASINDA YER ALAN OSMANİYE’DE DİNAMİK DENETİM MODELİ KAPSAMINDA KORONA VİRÜS DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR.

KORONA VİRÜS HARİTASINDA KIRMIZI

Sağlık Bakanlığınca açıklanan korona virüs haritasında kırmızı renkle ‘çok yüksek riskli’ iller arasında gösterilen Osmaniye’de denetimlere katılan Vali Erdinç Yılmaz, vatandaşlara çağrıda bulunarak taziyelerini telefonla iletmelerini istedi.

Korona virüs haritasında kırmızı renkle ‘çok yüksek riskli’ iller arasında yer alan Osmaniye’de Dinamik Denetim Modeli kapsamında korona virüs denetimleri devam ediyor. Vali Erdinç Yılmaz’ın da katıldığı denetimlerde esnaf ve vatandaşlara normalleşmenin sağlanabilmesi için maske ve mesafe uyarılarında bulunuldu. Denetimler sırasında bulaşın ev ziyaretleri ve cenaze törenlerinde fazla olduğuna değinen Vali Yılmaz çağrıda bulunarak, vatandaşların ev ziyaretleri yapmamaları ve taziyelerini telefonla bildirmelerini istedi.

Denetimlerin ardından açıklama yapan Vali Yılmaz, “Denetimlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Denetimlerimiz sırasında esnaf ve vatandaşlarımızla sohbet ettik ve bu mücadeleye bütün Osmaniyeli hemşerilerimizin destek olmalarını, kurallara uyma konusunda hassasiyetlerini sürdürmelerini istedik. Çünkü bunu ancak bu şekilde yenebiliriz. İnanıyorum ki hep beraber mücadele ederek, kurallara uyarak hep birlikte korona virüsü ilimizden atacağız” diye konuştu.