Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR

Bu haberin fotoğrafı yok

KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR

BASIN AÇIKLAMASI…

17.01.2019 tarihinde Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı’na parti olarak yaptığımız nezaket ziyareti esnasında yapılan konuşma üzerinden sosyal medya işçiliği ve montaj çalışması yapılarak konuşmanın bütünlüğü kırpılarak anlamı değiştirilerek kamuoyuna servis edilmiştir.

Nezaket ziyareti Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti İlçe Başkanları ve belediye başkan adayları ve her iki partinin üyelerinin huzurunda sohbet ortamında söylenmiş bir söz amacından saptırılmıştır.

Konuşmanın başında ülke siyaseti, içinde bulunduğumuz uluslararası hassas konjektör, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek, bağımızı kuvvetlendirmek amacıyla yaptığımız konuşmada 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı verilen olağanüstü mücadele ve hain darbe teşebbüsünün neticelenmesi halinde hainlerin planları üzerine konuşma yapılırken ve bu konuyla ilgili kavramsal deyimler kullanılmış ve konuşmadaki cümleler, kelimeler cımbızlanarak çekilmiş, yer değiştirilmiş ve konuşma bütünlüğü değiştirilerek konuşma amacından saptırılmıştır. Bu videoyu yayınlayanlar açıkça kötü niyetlidir.

Konuşmaya sadece seçime odaklı bir anlam yüklenerek kamuoyuna cumhur ittifakının 15 temmuzdan beri devam eden gücü ve bütünlüğünü tahrip etmeye dönük bir oyun planlanmıştır.

Bu nedenle ilgililer hakkında yasal yollara başvurma hakkımızı saklı tutarak konu ile ilgili kamuoyunu bilgilendirme zorunluluğu doğmuştur.

Saygılarımla Kamuoyuna Duyurulur…

Mehmet Fatih Güven / Afşin Belediye Başkanı,Başkan Adayı