SON DAKİKA

1medya – KAHRAMANMARAŞ HABER SAYFASI
Kurukafa
Paylaş

Gürsoy Cemre Eğitim Grubu ve Mesa Vip Koleji İş Birliğinde Kahramanmaraş’a kazandırdıkları A1 Akademi Yeni Nesil Kurs Merkezini’nin tanıtım lansmanı yapıldı.

A1 Akademi, Türkiye’nin Eğitim Sektörüne Yirmi Yıldır yön veren Doğa Koleji Markasını Ve MBA (Modern Bilimler Akademisi) Okulları İle birçok Yenilikçi Eğitim Modelini Şehre Değer Olarak Katan Gürsoy Cemre Eğitim Kurumu ve Kahramanmaraş’ın Yerel Okulları Arasında adından söz ettiren MESA Vip Özel Eğitim Kurumları işbirliği Yaparak güçlerini Birleştirdi.

Cornerstone Bistro&Cafe’de gerçekleştirilen programa, Gürsoy Cemre Eğitim Grubu Genel Müdürü Halil Düzgün, MESA Vip Koleji Yönetim Kurulu Üyesi Sait Yılmaz, İdari kadro ve öğretmenler Katılım Sağladı.

Programın Açılış Konuşmasını Gürsoy Cemre Eğitim Grubu Genel Müdürü Halil Düzgün Yaptı. Ardından Mesa Vip Koleji Yönetim Kurulu Üyesi Sait Yılmaz da bir konuşma yaparak projeler ve Hedefler Hakkında Bilgiler verdi.

A1 AKADEMİ YENİ NESİL KURS MERKEZİ’NİN TANITIM LANSMANI YAPILDI

Gürsoy Cemre Eğitim Grubu ve Mesa Vip Koleji İş Birliğinde Kahramanmaraş’a kazandırdıkları A1 Akademi Yeni Nesil Kurs Merkezini’nin tanıtım lansmanı yapıldı. A1 Akademi, Türkiye’nin Eğitim Sektörüne Yirmi Yıldır yön veren Doğa Koleji Markasını Ve MBA (Modern Bilimler Akademisi) Okulları İle birçok Yenilikçi Eğitim Modelini Şehre Değer Olarak Katan Gürsoy Cemre Eğitim Kurumu ve Kahramanmaraş’ın Yerel […]

15 Ocak 2023 'da eklendi ve kez izlendi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA