SON DAKİKA

1medya – KAHRAMANMARAŞ HABER SAYFASI
Kurukafa
Paylaş

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Necati Selvitop, deprem felaketinin vurduğu Kahramanmaraş’ta yoğun yağmura rağmen Fatmalı mahallesi sakinlerini ziyaret etti.

Depremlerde evleri zarar gören Fatmalı Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Selvitop, vatandaşların taleplerini dinledi.

Devletimizin ve hükümetimizin yaraları sarmak için tüm gücüyle çalıştığını Selvitop, zorlu sürecin birlik ve beraberlik içinde tek yürek olarak üstesinden geleceklerini dile getirdi.

İnşallah biz aday olur siz de desteklerseniz tüm gücümüzü ve enerjimizi sizler için sarf edeceğiz. Gidenleri geri getiremeyiz ancak kalanlarla normal hayatımıza hep birlikte en kısa sürede geri dönebiliriz dedi. Depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diledi. Çocuklara ve ihtiyaç sahiplerine hediyeler dağıtarak Fatmalı mahallesine yine geleceğim sözü vererek ayrıldı.

 

AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ MV. A. ADAYI NECATİ SELVİTOP, FATMALI MAHALLESİ SAKİNLERİNİ ZİYARET ETTİ

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Necati Selvitop, deprem felaketinin vurduğu Kahramanmaraş’ta yoğun yağmura rağmen Fatmalı mahallesi sakinlerini ziyaret etti. Depremlerde evleri zarar gören Fatmalı Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Selvitop, vatandaşların taleplerini dinledi. Devletimizin ve hükümetimizin yaraları sarmak için tüm gücüyle çalıştığını Selvitop, zorlu sürecin birlik ve beraberlik içinde tek yürek olarak üstesinden geleceklerini […]

18 Mart 2023 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA