Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
reklam

Dedeoğlu, “Sorunlara Çareler ve Çözümler Üreteceğim”

İYİ Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Dedeoğlu, Pazarcık Belediye Başkan Adayı Serdal Kurtoğlu’nun iftar programına katıldı. Dedeoğlu, “Hemşehrilerimizin yaşadığı sorunlara çareler ve çözümler üreteceğim. Herkesin eşit hizmet alması için elimden geleni yapacağım” dedi.

İYİ Parti Kahramanmaraş Büyükşehir

İYİ Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Dedeoğlu, Pazarcık Belediye Başkan Adayı Serdal Kurtoğlu’nun iftar programına katıldı.

Burada bir konuşma yapan Dedeoğlu, “Gittiğimiz yer yerde halkımızdan büyük ilgi ve destek görüyoruz. 1 Nisan’da Kahramanmaraş’ta değişim başlıyor inşallah” dedi. Kahramanmaraş’ın her noktasına hizmet gideceğinin altını çizen Başkan Adayı Dedeoğlu, “Pazarcık’ta ve tüm Kahramanmaraş’ta el ele verip, şehrimizin her noktasına hizmet götüreceğiz. Memleketimizi birlikte yöneteceğiz” ifadesini kullandı. Kahramanmaraş’ta değişimin şart olduğunu dile getiren Dedeoğlu,  “Kısmet olur da belediye başkanı seçilirsem, hemşehrilerimizin yaşadığı sorunlara çareler ve çözümler üreteceğim. Herkesin eşit hizmet alması için elimden geleni yapacağım. Kahramanmaraş’ta İyi belediyecilikle tüm sorunlar çözülecek ” dedi.