SON DAKİKA

1medya – KAHRAMANMARAŞ HABER SAYFASI
Kurukafa
Paylaş

Kahramanmaraş’ta hizmet veren Özel Gözde Akademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yönetimi, Kahramanmaraş Onikişubat Muhtarlar Derneği ile tanışarak yemekli toplantıda bir araya geldi.

Gözde Akademi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen programa; AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, Kahramanmaraş Onikişubat Muhtarlar Derneği Yönetimi ve Üyelerinden oluşan yaklaşık 100 kişi katıldı.

Özel Gözde akademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kamalak, yerel yönetimlerin temel taşı ve ilk basamağı olan muhtarların her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

Ağız ve diş sağlığının verdiği hizmetlerden ve yeni hedeflerden bahseden Kamalak, teknolojik cihazlar ve uzman hekimlerimizle 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verdiklerini söyledi.

Onikişubat’ın her geçen gün geliştiğini belirten AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, Gözde Akademi Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin bölgeye ve şehre hayırlı olmasını diledi.

Edilen duanın ardından sağlık merkezini gezen muhtarlarda Gözde Akademi Yönetimine teşekkür ettiler.

 

 

 

 

GÖZDE AKADEMİ MUHTARLARI AĞIRLADI

Kahramanmaraş’ta hizmet veren Özel Gözde Akademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yönetimi, Kahramanmaraş Onikişubat Muhtarlar Derneği ile tanışarak yemekli toplantıda bir araya geldi. Gözde Akademi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen programa; AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, Kahramanmaraş Onikişubat Muhtarlar Derneği Yönetimi ve Üyelerinden oluşan yaklaşık 100 kişi katıldı. Özel Gözde akademi Ağız ve Diş Sağlığı […]

16 Mayıs 2022 'da eklendi ve kez izlendi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA