SON DAKİKA

1medya – KAHRAMANMARAŞ HABER SAYFASI
Kurukafa
Paylaş

 

Daha sıkı, canlı ve parlak bir cilt pek çok kişinin hayalidir. Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz “Gençlik Aşısı” yöntemi de bu görünüme ulaşmak için sıkça kullanılıyor.

Deri ve Zührevi Hastalıklar uzmanı Doçent Doktor Hülya Nazik cilt bakım ürünleri, botoks ve gençlik aşısı uygulamaları hakkında 1medya TV’ye bilgiler verdi.

“SAĞLIĞINIZI EMANET ETTİĞİNİZ KİŞİLERİN UZMAN HEKİM OLMASINA DİKKAT EDİN”

Deri ve Zührevi Hastalıklar uzmanı Doçent Doktor Hülya Nazik Pandemi döneminde özellikle kadınların internet ve sosyal medya üzerinden alınan kişisel bakım ürünleri, takviye edici gıdalar, cilt bakım ürünleri ve kollajen gibi ürünlerin sağlığımızı tehlikeye atabileceğini bildirdi. Son zamanlarda sahte ürünlerin kullanımı ile ilgili çeşitli sıkıntılar ile sıkça karşılaştığını söyleyen Nazik, Dermatologların önerisi ile bu ürünlerin güvenilir ecza depoları ve eczanelerden alınması gerektiğini belirtti.

 

İNTERNET ÜZERİNDEN ALINAN KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİNE DİKKAT EDİNİZ

  Daha sıkı, canlı ve parlak bir cilt pek çok kişinin hayalidir. Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz “Gençlik Aşısı” yöntemi de bu görünüme ulaşmak için sıkça kullanılıyor. Deri ve Zührevi Hastalıklar uzmanı Doçent Doktor Hülya Nazik cilt bakım ürünleri, botoks ve gençlik aşısı uygulamaları hakkında 1medya TV’ye bilgiler verdi. “SAĞLIĞINIZI EMANET ETTİĞİNİZ KİŞİLERİN UZMAN HEKİM […]

11 Mayıs 2022 'da eklendi ve kez izlendi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA