SON DAKİKA

1medya – KAHRAMANMARAŞ HABER SAYFASI
Kurukafa
Paylaş

Medya İnternet Yayıncıları Basın Birliği Yönetim Kurulu, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Buluntu ’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Buluntu ‘ya yeni görevinde başarılar dileyen (MİYABB) Başkanı Ebru Sema Akkurt, “Kahramanmaraş’ın kalkınması açısından basın olarak bize düşen varsa her daim yanınızdayız.” ifadesini kullanarak yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren KMTSO Başkanı Mustafa Buluntu, “Sektörlerimizin tüm sorunlarını masaya yatırıyoruz. Çözüm noktamsınsa ne gerekiyorsa yapacağız.” dedi.

 

 

MİYABB’DAN KMTSO BAŞKANI BULUNTU’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Medya İnternet Yayıncıları Basın Birliği Yönetim Kurulu, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Buluntu ’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Buluntu ‘ya yeni görevinde başarılar dileyen (MİYABB) Başkanı Ebru Sema Akkurt, “Kahramanmaraş’ın kalkınması açısından basın olarak bize düşen varsa her daim yanınızdayız.” ifadesini kullanarak yeni görevinde başarılar […]

17 Ocak 2023 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA