SON DAKİKA

1medya – KAHRAMANMARAŞ HABER SAYFASI
Kurukafa

Bu haber 29 Nisan 2022 - 16:00 'de eklendi.
Paylaş

Cumhuriyet Halk Partisi Genel başkan yardımcısı Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Öztunç, bayramın birlik ve beraberlik duygusunu pekiştirmek için önemli olduğunu kaydetti.

Öztunç; Türkiye’nin çağdaş uygarlığın güçlü ve yapıcı ortaklarından biri durumuna gelmesi için çok çalışmalı, sorunlarımızı toplumsal uzlaşma sağlayarak çözüme kavuşturmalı, eksikliklerimizi tamamlamalı, dünyayla bütünleşme yolunda hızla ilerlemeliyiz dedi.

Öztunç, Bütün zorluklara rağmen yarından umutluyuz. Milletimiz iş ve aş sorunu yaşarken, halktan kopuk yaşayanları kendi adaletiyle yargılayacak ve sandıkta gereken dersi verecek; gergin siyasi atmosfer yerini sorunların çözüleceği bir çalışma ve uzlaşma sürecine bırakacaktır.  Bu bayramda da dünyada ve ülkemizde yaşanan acı olayların son bulduğu, gözyaşının yerini sevince bıraktığı, işsizliğin, yoksulluğun, baskıların ve yasakların son bulduğu, demokrasiyi, adaleti ve barışı büyüten bir ülke ve dünya özlemimizi bir kez daha yineliyoruz.   Öztunç, “Farklı düşünen, farklı konuşan, farklı yazan her kişinin kendisini özgürce ifade edebildiği, adaletin kişilere göre değil toplumun tamamına eşit yaklaşabildiği, açlık ve yoksulluğun sona erdiği, emeğin en yüce değer olarak kabul edildiği, gençlerimizin işsizlik, çocuklarımızın gelecek kaygısı yaşamadığı, mutlu bayramlar diliyorum. Bu vesileyle Ramazan Bayramının başta Kahramanmaraş olmak üzere tüm ülkemize barış, dostluk ve kardeşlik getirmesini temenni ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA