Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
reklam
reklam

Araban’da korona virüs uyarısı

GAZİANTEP’İN ARABAN İLÇESİ KAYMAKAMI ABDULHAMİT MUTLU, ARABAN’DA VAKA SAYISININ SIFIR DÜZEYİNDE KALABİLMESİ İÇİN VATANDAŞLARI MASKE, MESAFE VE TEMİZLİK KURALLARI NOKTASINDA UYARDI.

GAZİANTEP’İN ARABAN İLÇESİ KAYMAKAMI

Gaziantep’in Araban ilçesi Kaymakamı Abdulhamit Mutlu, Araban’da vaka sayısının sıfır düzeyinde kalabilmesi için vatandaşların maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyum sağlamalarını istedi.

Araban ilçesi Kaymakamı Abdulhamit Mutlu kaymakamlığın sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamada vatandaşları uyardı. İlçe merkezinde ortaya çıkan mutasyonlu virüsün vaka sayısını yükselttiğini vurgulayan Mutlu, “Sağlığımız ve sevdiklerimizin sağlığı için lütfen hassasiyet göstererek tekrar vakalarımızı sıfırlayalım” dedi.

“Mutasyonlu virüs vaka sayısını arttırıyor”

Mutlu açıklamasında, “Değerli Vatandaşlarımız; sıfır vakalı günlerimiz maalesef çok kısa sürdü. Mutasyonlu virüs vakalar nedeniyle ilçemizde vakalar tekrar hızlı bir yükselişe geçti. Sıfır vakayla hastalıksız bir ilçede yaşamak veya tekrar 300’lü rakamlarda yoğun bakım kapılarında sevdiklerimizi beklemek ikisi arasında tek fark maskemizi sürekli takarak mesafemizi korumak. Sağlığımız ve sevdiklerimizin sağlığı için lütfen hassasiyet göstererek tekrar vakalarımızı sıfırlayalım” ifadelerini kullandı.