SON DAKİKA

1medya – KAHRAMANMARAŞ HABER SAYFASI
Kurukafa

Başkan Güngör; “Birlik ve Beraberlikle Acılarımızın Üstesinden Geleceğiz”

Başkan Güngör; “Birlik ve Beraberlikle Acılarımızın Üstesinden Geleceğiz”
Bu haber 22 Şubat 2023 - 7:27 'de eklendi.
Paylaş

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Beşiktaş JK tarafından Merkez Spor Kompleksi’nde konumlandırılan çadır alanını ziyaret etti.

Depremin meydana geldiği ilk andan itibaren gece gündüz sahada vatandaşların yanında olan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Beşiktaş JK tarafından Merkez Spor Kompleksi’nde kurulan çadırları ziyaret etti. Başkan Hayrettin Güngör, “Şehrimizde bir yandan afet ve acil durum yönetim çalışmalarımızı sürdürürken bir yandan da hemşehrilerimizin barınma ve yeme içme ihtiyaçlarının karşılanması noktasında yoğun gayret gösteriyoruz. Hamdolsun bu noktada hükümetimiz, kamu kurum ve kuruluşlarımız ve gönüllülerimizle çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor” diye konuştu.

 

Geçici Barınma Merkezleri Kuruluyor

Başkan Güngör, “Şehrimizin farklı noktalarında geçici barınma merkezleri kuruluyor. Taziye evlerimizde de barınma sağlıyoruz. Vatandaşlarımıza günlük sıcak yemek ve ekmek ulaştırıyoruz. Daima hemşehrilerimizin yanındayız, onları yalnız bırakmadık, bırakmayacağız. Bugün de Beşiktaş JK tarafından Merkez Spor Kompleksi içerisinde kurulan çadırları ziyaret ettik. Sabırla, birlik ve beraberlikle acılarımızın üstesinden geleceğiz. Beşiktaş Kulübü’ne ve bu noktada desteğini eksik etmeyen tüm kurum ve kuruluşlarımıza teşekkür ediyoruz” cümlelerini kaydetti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA