Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
reklam
reklam

Biricik Akademi ve Hayata Destek Derneği iş birliğiyle Kalekaya Mahallesi’ne 300 sandalye ve 75 yemek masası hibe edilecek

Hayata Destek Derneği ve Biricik Akademi kurucularından Ali Biricik liderliğinde önemli bir projeye imza atılıyor. Proje kapsamında Kalekaya Mahallesi sakinlerine 300 adet sandalye ve 75 adet yemek masası hibe edilecek.

Hayata Destek Derneği ve

Eğitim alanında yaptığı çalışmalarla bilinen Biricik Akademi, bu kez Hayata Destek Derneği ile birlikte Kalekaya Mahallesi’nde yaşayan insanlara yönelik anlamlı bir yardım projesine imza atıyor.

Kalekaya Mahallesi’ne kalıcı bir katkıda bulunmayı hedefliyoruz diyen Biricik Akademi kurucularından Ali Biricik, “Sadece sandalye ve masalar değil, aslında bu projenin temelinde insanlar arasında güçlü bağlar kurmak ve dayanışmayı pekiştirmek var. Biricik Akademi olarak eğitim alanında olduğu gibi sosyal yardım projeleriyle de insanlarımıza hizmet sunuyoruz. Hayata Destek Derneği ile yaptığımız yardım projesinin güçlü bir dayanışma örneği oluşturmasını ümit ediyorum” dedi.