Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
reklam
reklam

DEDEOĞLU’NDAN 100. YIL MESAJI

İyi Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Dedeoğlu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 100. Yılı dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı.

İyi Parti Kahramanmaraş Büyükşehir

İyi Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Dedeoğlu mesajında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Tarihi şanlı zaferlerle dolu aziz milletimizin can siper hane mücadelesi ile kazanılan zaferin sonucunda ilan edilen Cumhuriyetimizin 100.yılına şahitlik etmenin gurur ve sevincini yaşadığını söyledi.

29 Ekim 1923’te ilan edilen Cumhuriyetin 100. Yılına şahitlik etmenin şerefli gururunu yaşadığını ifade eden Dedeoğlu, her anı büyük azim ve fedakarlıklarla dolu olan Kurtuluş Savaşı milletimizin var olma mücadelesi, Cumhuriyetimizin ise sembolüdür. Büyük mücadelelerin üzerinden geçen 100 yılın ardından ecdadın Türk millerine emanet ettiği asırlık mirası biz de geleceğimize emanet etmenin kaygısı içerisindeyiz. Bu vesile ile Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutluyor, İstiklâl mücadelemizin önderi, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile silah arkadaşları başta olmak üzere bütün şehit ve gazilerimizi şükran, saygı ve rahmetle anıyorum.