SON DAKİKA

1medya – KAHRAMANMARAŞ HABER SAYFASI
Kurukafa

İş birliği protokolü imzaladılar

İş birliği protokolü imzaladılar
Bu haber 06 Ekim 2022 - 11:49 'de eklendi.
Paylaş

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Türk Kızılay Kahramanmaraş Kan Bağışı Merkezi arasında “Kan Bağışının Toplumda Davranışa Dönüştürülmesi” projesi kapsamında kurumlar arası iş birliği protokolü imzalandı.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen imza programında İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman,  Türk Kızılay Kahramanmaraş Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Mustafa Naci Canbay ve İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Üzüm hazır bulundu.

Protokolün detayları ile ilgili yapılan görüşmelerin ardından İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman ile Türk Kızılay Kahramanmaraş Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Mustafa Naci Canbay, protokolü imzaladılar.

İl genelinde uygun görülen eğitim kurumlarında yapılması planlanan faaliyetlerde tüm öğrenci, öğretmen, personel ve velilerden gönüllü olarak kan bağışı yapmalarının sağlanması hedefleniyor.

İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Üzüm ile Kahramanmaraş Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Mustafa Naci Canbay’ın yürütücüsü olduğu protokol kapsamında faaliyetler, planlama çalışmasının ardından başlayacak ve iki yıl sürecek.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA