Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
reklam
reklam

Jandarmadan traktör römorklarına reflektör

GAZİANTEP’İN ARABAN İLÇESİNDE, İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI’NA BAĞLI TRAFİK EKİPLERİ, AKBUDAK JANDARMA KARAKOLU ÖNÜNDEKİ UYGULAMA NOKTASINDA DÜZENLENEN TRAFİK UYGULAMASINDA RÖMORKUNDA REFLEKTÖR BULUNMAYAN 100 TRAKTÖR’ÜN RÖMORKUNA REFLEKTÖR TAKTI.

GAZİANTEP’İN ARABAN İLÇESİNDE, İLÇE

Gaziantep’in Araban ilçesinde, İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı trafik ekipleri, Akbudak Jandarma Karakolu önündeki uygulama noktasında düzenlenen trafik uygulamasında römorkunda reflektör bulunmayan 100 traktör’ün römorkuna reflektör taktı.

Araban İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı trafik ekiplerince, ilçe genelindeki karayolu ve grup yollarında oluşturulan uygulama noktalarında, traktörlerin karıştığı trafik kazalarını önlemek amacıyla römorkunda reflektör bulunmayan 100 traktörün römorkuna ücretsiz reflektör takıldı. Araban İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı trafik ekipleri, ilçe genelinde meydana gelebilecek traktör kaynaklı kazaları önlemek, traktör römorklarına reflektör takmayı yaygınlaştırmak, traktörlerin ışıklandırılması ve görünür olma ile güvenli traktör kullanımı alışkanlığı kazandırmak amacıyla Akbudak Jandarma Karakolu önünde ve ilçe genelinde uygulama noktaları oluşturdu. Ekipler uygulama noktalarında reflektörü bulunmayan traktör römorklarına gece görünür olmak için temin edilen reflektörleri ücretsiz olarak taktı.

Araban İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı trafik ekipleri uygulama sırasında traktörlerin römorkunda reflektör bulunmayan traktör sürücüsü çiftçilere, ölümlü, yaralanmalı ve maddi hasarlı kazaların yaşanmaması için daha dikkatli ve duyarlı olmalarını belirterek uyarıda bulundu.