SON DAKİKA

1medya – KAHRAMANMARAŞ HABER SAYFASI
Kurukafa
Paylaş

Kahramanmaraş Barosu tarafından “5 Nisan Avukatlar Günü” dolayısıyla, Arsan Center Laledan salonunda iftar programı düzenlendi.

Kahramanmaraş Baro Başkanı Av. Muhammed Burak Gül, 5 Nisan Avukatlar Günü münasebetiyle kentte görev yapan avukatlar ve aileleri ile iftar yemeğinde buluştu.

Kahramanmaraş Baro Başkanı Avukat Muhammed Burak GÜL, iftar sonrası yaptığı konuşmada avukatlığın tarihin en kadim mesleklerinden biri olduğunu söyledi.

Kahramanmaraş Barosunun büyük bir aile olduğunun belirten Baro Başkanı Avukat Muhammed Burak Gül, “Ramazan ayının manevi ikliminde sizlerle birlikte olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesileyle programımıza iştirak eden tüm meslektaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi

Program, konser ve plaket takdiminin ardından sona erdi.

KAHRAMANMARAŞ BAROSU TARAFINDAN DÜZENLENEN İFTAR PROGRAMINDA AVUKATLAR BİR ARAYA GELDİ

Kahramanmaraş Barosu tarafından “5 Nisan Avukatlar Günü” dolayısıyla, Arsan Center Laledan salonunda iftar programı düzenlendi. Kahramanmaraş Baro Başkanı Av. Muhammed Burak Gül, 5 Nisan Avukatlar Günü münasebetiyle kentte görev yapan avukatlar ve aileleri ile iftar yemeğinde buluştu. Kahramanmaraş Baro Başkanı Avukat Muhammed Burak GÜL, iftar sonrası yaptığı konuşmada avukatlığın tarihin en kadim mesleklerinden biri olduğunu […]

09 Nisan 2022 'da eklendi ve kez izlendi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA