Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
reklam
reklam

RONALDO’NUN AL NASSR İLE İMZALADIĞI SÖZLEŞMEYE DAİR DETAYLAR

Cristiano Ronaldo’nun Al Nassr

Cristiano Ronaldo’nun Al Nassr ile imzaladığı sözleşmeye dair detayların ortaya çıktığı iddia edildi. Buna göre Suudi Arabistan ekibinin Portekizli yıldıza imzalattığı sözleşmede özel zırhlı spor araba, özel zırhlı cip araç, 2 villa, maç ve gol başına 200 bin euro gibi maddeler bulunuyor. Futbolseverler maddeleri oldukça çılgın bulurken, Ronaldo’ya zırhlı araçlar tahsis edilmesine “Savaşa mı gidiyor?” şeklinde esprili yorumlar yapıldı.

Suudi Arabistan ekibi Al Nassr ile 2.5 yıllık sözleşme imzalayan Cristiano Ronaldo’nun sözleşmesinde bulunduğu iddia edilen maddeler gündeme oturdu.

SÖZLEŞMESİNDEKİ MADDELER DİKKAT ÇEKTİ

Al Nassr’dan yıllık 200 milyon euro kazanacak olan Cristiano Ronaldo’nun sözleşmesine dair detayların ortaya çıktığı öne sürüldü. Buna göre Suudi Arabistan ekibinin, Portekizli yıldıza imzalattığı mukavelede 2 yıl tamamen ücretsiz uçuş hakkı, 1 adet özel zırhlı cip araç, 1 adet özel zırhlı spor araba, maç ve gol başına ayrı ayrı 200 bin euro ve 2 villa maddelerinin olduğu ifade edildi.

“AL NASSR’IN VİZYONU ETKİLEYİCİ”

Cristiano Ronaldo, Al Nassr’a attığı imzanın ardından yaptığı açıklamada, “Farklı bir ülkede yaşayacağım bu deneyim için sabırsızlanıyorum. Al Nassr’ın vizyonu heyecan verici ve fazlasıyla etkileyici. Bir an önce takım arkadaşlarımın arasına katılmak için can atıyorum.” ifadelerini kullandı.