SON DAKİKA

1medya – KAHRAMANMARAŞ HABER SAYFASI
Kurukafa
Paylaş

AK Parti Milletvekili Aday Adayı olan organizatör Necati Selvitop,  aday adaylığı başvurusunun ardından ayağının tozuyla depremlerin merkez üssü olan Kahramanmaraş’ta depremzede çocuklara buluştu.

Depremin ilk gününden itibaren bölgeden ayrılmayan Türkiye’nin yakından tanıdığı gazeteci ve ünlü televizyon programcısı Necati Selvitop,  yaraların sarılması ve bölgede günlük yaşamın normalleşmesi için durmadan yorulmadan çalışmaya devam ediyor.

AK Parti’den 28’inci dönem milletvekili aday adaylığı müracaatının hemen ardından Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda kalan depremzedeleri ziyaret eden Necati Selvitop,  çocuklara çikolata yetişkinlere ise bal ikram etti.

ÜNLÜ GAZETECİ-TELEVİZYONCU VE ORGANİZATÖR NECATİ SELVİTOP, KAHRAMANMARAŞ’TA DEPREMZEDE ÇOCUKLARLA BULUŞTU

AK Parti Milletvekili Aday Adayı olan organizatör Necati Selvitop,  aday adaylığı başvurusunun ardından ayağının tozuyla depremlerin merkez üssü olan Kahramanmaraş’ta depremzede çocuklara buluştu. Depremin ilk gününden itibaren bölgeden ayrılmayan Türkiye’nin yakından tanıdığı gazeteci ve ünlü televizyon programcısı Necati Selvitop,  yaraların sarılması ve bölgede günlük yaşamın normalleşmesi için durmadan yorulmadan çalışmaya devam ediyor. AK Parti’den 28’inci […]

17 Mart 2023 'da eklendi ve kez izlendi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA