Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

30 AĞUSTOS’TA ŞALPAZARI “ÇİFTE BAYRAM” YAPACAK

Ünlü Gazeteci-Televizyoncu Necati Selvitop’un 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Trabzon Şalpazarı ilçesinde düzenleneceği dev organizasyon, Türkiye’de bir ilke imza atacak.

30 AĞUSTOS’TA ŞALPAZARI “ÇİFTE BAYRAM” YAPACAK

Türkiye’nin yakından tanıdığı Gazeteci ve Ünlü Televizyon Programcısı Necati Selvitop, geçtiğimiz günlerde 2024 yılında gerçekleştirilecek olan mahalli yerel seçimlerinde Şalpazarı Belediye Başkanlığına aday olduğunu açıklamasının ardından çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Trabzon’un Şalpazarı Belediye Başkanlığına talip olan Necati Selvitop, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’nin de katılımı ile 30 Ağustos Çarşamba günü Şalpazarı ilçe merkezindeki düzenleyeceği buluşmada, 20’nin üzerinde sanatçı bu özel günde sahne alacak.

Ayrıca 160 üzerinde iş insanının Şalpazarı’na yatırım sözü vermesi bekleniyor.

30 Ağustos’ta Şalpazarı’na çifte bayram yaşatacak olan dev organizasyonda geri sayım başladı.

Büyük Birlik Partisi’nden Trabzon’un Şalpazarı Belediye başkanlığına aday olan Necati Selvitop’un, sanat, siyaset ve iş dünyasından seçkin davetlilerin katılacağı “Necati Selvitop Organizasyonunda Buluşuyor” etkinliği  ilçe merkezinde yapılacak.

ÇİFTE BAYRAMDA BULUŞUYORUZ

Bu güzel günde bir arada olmak ve çifte bayramda buluşmak isteyen tüm vatandaşlarımızı 30 Ağustos Çarşamba Şalpazarı merkezde saat 17.00’de gerçekleşecek organizasyonumuza bekliyorum diye konuştu.