Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KÖFTE- DOĞRU AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Sur Tavuk Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Köfte’nin kızı Betül ile Maliye kontrolü Hasan Doğru’nun yakışıklı oğlu Serkan Doğru , Arsan Laledan Düğün Salonunda gerçekleşen düğün töreninden sonra dünya evine girdi.

KÖFTE- DOĞRU AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Songül ve Ramazan Köfte çifti ile Akife Hasan Doğru çifti , Arsan Laledan Düğün Salonu kapısında misafirlerini karşılayarak yerlerine alması ile düğün töreni başladı.

MHP önceki dönem Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Siyasi partilerin il ve ilçe yönetimleri ile Kahramanmaraş Vergi Dairesinde personelleri ve Hasan Doğru ile Sur Tavuk Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Köfte’nin yakın dostlarının katılması ile yapıldı.

Kayın baba olmanın mutluluğunu yaşayan Ramazan Köfte : ” Kızımız Betül’ün düğün merasiminde bizleri yalınız bırakmayan aile dostlarımızı, özellikle basın mensuplarına teşekkür ediyorum.. Evladımızın mutluluğunu görmek çok güzel bir duygu Allah herkese evladının evlendiği mutlu olduğu gönü göstersin.. Düğünümüze katılan herkese teşekkür ediyorum..” dedi.

Oğlu Serkan’ı evlendirerek kayın baba olmanın keyfini yaşayan Hasan Doğru ise aile dostlarına, Maliyeci mesai arkadaşlarına ve düğüne katılan bu mutlu gününde kendisini yalınız bırakmayan dostlarına teşekkür etti.

Önceki dönem MHP Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan ise Ramazan Köfte, Hasan Doğru ile Betül ve Serkan’ı tebrik ederek, “Allah hayırlı eylesin, vatana millete faydalı güzel çocuklar nasip etsin, mutluluğunuz daimi olsun ” diyerek genç çifti tebrik etti.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş: ” Genç çiftimizi tebrik ediyorum, Ramazan Köfte ve Hasan Doğru beyi kutluyorum, yeni bir çekirdek ailemiz oldu.. Allah hayırlı eylesin, ömür boyu mutluluk diliyorum, ” dedi.

Köfte ve Doğru ailesinin mutlu günü, ikramların yapılması , gençlerin gönüllerince eğlenmeleri ile gece geç saate kadar devam eden düğün merasimi ile son buldu.