SON DAKİKA

1medya – KAHRAMANMARAŞ HABER SAYFASI
Kurukafa

Öz Sağlık İş Sendikası Kahramanmaraş Şube Başkanı Murat Arifoğlu, yaptığı açıklamada sağlıkçılara yapılan saldırıyı kınadı.

Öz Sağlık İş Sendikası Kahramanmaraş Şube Başkanı Murat Arifoğlu, yaptığı açıklamada sağlıkçılara yapılan saldırıyı kınadı.
Bu haber 28 Mayıs 2022 - 9:13 'de eklendi.
Paylaş

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde , doktor bekleyen bir hasta hastanede görevli sağlık personeline saldırdı.

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde diş klinik yardımcısı Makbule Zeyrek ve güvenlik görevlisi Nimet Polat, bir hasta tarafından saldırıya uğramıştı. Sağlık personellerine yapılan saldırıya tepki gecikmedi. Öz Sağlık-İş Sendikası Kahramanmaraş Şube Başkanı Murat Arifoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada yapılan saldırıyla ilgili hukuki sürecin takipçisi olacaklarını ifade etti.

Sağlık personellerinin yalnız olmadığını vurgulayan Arifoğlu, saldırıyı şiddetle kınadıklarını ifade etti. Arifoğlu, “Bugün hasta tarafından saldırıya uğrayan Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Personelleri ve sendikamız üyeleri Diş klinik yardımcısı Makbule Zeyrek ve  Güvenlik Görevlisi  Nimet Bolat arkadaşlarımıza geçmiş olsun diyor, saldırıyı gerçekleştirenleri şiddetle kınıyoruz. Arkadaşlarımız yalnız değildir. Öz Sağlık-İş Sendikası olarak Arkadaşlarımızın yanındayız ve Hukuki sürecin takipçisi olacağız” şeklinde konuştu.

 

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA