Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Meclis’te bulunan muhalefet milletvekillerinin, kendisine ayrılan locaya giriş yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı alkışlamadığı ve ayağa kalkmadığı görüldü.Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) 28. Yasama dönemi başladı. Meclis’in en yaşlısı unvanını elinde bulunduran MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, görevi Mustafa Şentop’tan devralarak TBMM’nin açılışını yaptı.

Meclis’in açılışı yapılmadan önce ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan resmi törenle karşılandı.

TBMM Genel Kurulu, 28. Dönem Milletvekili Andiçme Töreni başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 28. Dönem Milletvekili Andiçme Töreni dolayısıyla TBMM’ye geldi. Erdoğan daha sonra yemin törenini izlemek üzere Genel Kurulda kendisi için ayrılan locaya geçti.

Resmi törenle karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yemin törenini kendisine ayrılan locadan takip etmek için Meclis Genel Kurulu’na girdi.Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisine ayrılan locaya giriş yaptığı anda Cumhur İttifakı sıralarından coşkulu bir alkış tufanı koptu.

Muhalefetin vekilleri ne alkışladı ne de ayağa kalktı.

Cumhur İttifakı’nın milletvekilleri Erdoğan’ı ayakta alkışlarken dikkat çeken bir görüntü meydana geldi.

 

Meclis’te bulunan muhalefet partilerinin milletvekillerinin Cumhurbaşkanı Erdoğan locaya giriş yaptığı sırada ayağa kalkmadığı görüldü.Ayrıca muhalefet milletvekillerinin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı alkışlamaması da objektiflere yansıdı.